Rewelacyjny turniej FALKO CUP 2022

Rewelacyjnie wypadł organizowany przez Akademię Piłkarską Drogowca Jedlińsk - Ogólnopolski Turniej Piłkarski FALKO CUP 2022 dla drużyn z roczników 2014, którego sponsorem tytularnym była firma FALKO Centrum Obsługi Pojazdów Paweł Faliński.

Znakomita zabawa, niesamowite emocje i sportowa rywalizacja w duchu Fair Play to wyznaczniki naszego turnieju, w którym udział wzięło osiem drużyn grających systemem "każdy z każdym", a kolejność po zakończeniu zmagań była następująca:

1. Jedlnia Dzieciom
2. KS Magnuszew
3. Królewscy Jedlnia
4. Orlik 15 Radom
5. Akademia 33 Radom
6. Drogowiec Jedlińsk Czerwoni
7. KS Błotnica
8. Drogowiec Jedlińsk Granatowi

Najsympatyczniejszym piłkarzem turnieju wybrany został - Aleksander Kalbarczyk (Drogowiec Jedlińsk), nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrał - Kacper Gałek (Jedlnia Dzieciom), a MVP - Miłosz Majewski (Orlik Radom).

Oprócz wspomnianej firmy FALKO, wsparli nas: Park Trampolin JumpWorld - Radom, Kratki.pl - kominki • biokominki • ogrzewacze , VOITURE transport i logistyka, MAX NOW, Sky Jump, Hula Park - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY‼

Wielkie podziękowania kierujemy też w stronę Rodziców naszych małych piłkarzy, których wkład w organizację i sprawny przebieg turnieju był ogromny!

DROGOWIEC JEDLIŃSK CZERWONI: Igor Przytuła - Antoni Faliński, Mikołaj Gut, Tomasz Skałbania, Błażej Badeński, Milan Nowak, Filip Jopek, Kacper Skrzypek.

DROGOWIEC JEDLIŃSK GRANATOWI: Borys Adamczyk, Michalina Kolasa - Franciszek Jeżak, Maciej Skrzypek, Aleksander Kalbarczyk, Eryk Szmit, Wojciech Lipiec, Bartłomiej Kwiatek, Antoni Malinowski, Patryk Pośnik.

Trener: Robert Matusik