Akademia Piłkarska bawiła się z Eneą na koniec sezonu

Rewelacyjnie udał się Piknik Rodzinny zorganizowany na zakończenie sezonu Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk - Partnerem społecznym wydarzenia była Enea Nowa Energia. W imprezie uczestniczyło grubo ponad 500 osób w tym prawie 200 młodych adeptów piłki nożnej z naszej Akademii.

Wyróżnienia i specjalne podziękowania otrzymali goście honorowi eventu: Prezes i Sponsor Strategiczny Klubu - Zygmunt Kobylarczyk, Wójt Gminy Jedlińsk - Kamil Dziewierz oraz dyrektorka Gminnego Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku - Agnieszka Gryzek, czyli osoby, które bardzo mocno wspierają naszą Akademię i bez, których tak piękny rozwój Klubu nie byłby możliwy.

Upominki otrzymali również wszyscy piłkarze i trenerzy Akademii - wysokiej klasy kubki termiczne oraz szklane kubki z dziecięcymi i młodzieżowymi motywami.
Potem było można oddać się już grom i zabawom, których było bez liku - dmuchane zjeżdżalnie, konkursy i gry prowadzone przez animatorów, mecze piłkarskie dzieci z rodzicami, bańki mydlane - wymieniać można długo. Po wysiłku, na wszystkich czekały pieczone kiełbaski, bułeczki i napoje.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY spółce ENEA NOWA ENERGIA, która była Partnerem społecznym wydarzenia.

Fotoreportaż z imprezy znajduje się w zakładce GALERIA.