Znakomity start sezonu w wykonaniu Drogowca Jedlińsk

Rewelacyjnie udała się inauguracja Decathlon V ligi w Jedlińsku, mimo że akurat pogoda była łaskawa. Na wysokości zadania stanął przede wszystkim nasz zespół, który po bardzo ambitnej grze, pokonał Milan Milanówek.

Bardzo fajnie wyszła też oprawa meczu - zespoły wyprowadzali młodzi adepci Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk, puchar za awans z ramienia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej wręczył członek zarządu Mariusz Jakubczyk, a puchar za awans oraz voucher o wartości 5000 zł z przeznaczeniem na sprzęt sportowy wręczył wójt Gminy Jedlińsk - Kamil Dziewierz.

Przed meczem, za wieloletnią pracę w Drogowcu w roli piłkarza, trenera, prezesa i kierownika drużyny, podziękowaliśmy Sławomirowi Molendzie.

Ogromnym powodzeniem cieszył się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi w większości przez wójta Gminy Jedlińsk - Kamila Dziewierza, a szczęśliwcy wygrywali: sprzęt sportowy i turystyczny, sprzęt AGD, elektronarzędzia, klasową hulajnogę i voucher o wartości 1000 zł od firmy Taparella - serdecznie dziękujemy panu wójtowi i wszystkim uczestnikom zabawy.

Sam mecz też musiał się podobać, bo sporo było w nim walki, ale i jakości piłkarskiej. Prowadzenie Drogowcowi dał Bartłomiej Zenik, który piękną "główką" wykończył akcję całego zespołu. Potem trwała wymiana ciosów, ale im bliżej końca, tym bardziej cisnął nasz zespół. Wreszcie Patryk Szubiński ustalił wynik meczu, dając Drogowcowi cenne zwycięstwo.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - MILAN MILANÓWEK 2:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Zenik (25.), Patryk Szubiński (83.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Filip Lech, Kacper Nowakowski, Dariusz Mortka, Piotr Dobosz (90+2. Kacper Wojciechowski), Patryk Skuza (61. Robert Wroński), Dominik Woźniak, Mykola Kharchuk, Michał Rdzanek (61. Kacper Nowocień), Bartłomiej Zenik (77. Mateusz Kołodziejczyk), Patryk Szubiński (90. Filip Wojciechowski).
Trener: Dariusz Mortka