Julia Mazur powołana na konsultację kadry U-13

Z dumą i satysfakcją informujemy, że zawodniczka Akademii Piłkarskiej GKS Drogowiec Jedlińsk - Julia Mazur - została powołana na konsultację szkoleniową kadry wojewódzkiej dziewcząt U-13. Swoje umiejętności, przed trenerką reprezentacji Mazowsza - Sandrą Wachowicz - zaprezentuje w poniedziałek 15 lipca w Radomiu.

Drogowiec Jedlińsk nie posiada sekcji piłki nożnej kobiet, ale wiele utalentowanych dziewcząt trenuje i rozgrywa mecze razem z chłopcami. Tak jest również w przypadku Julii Mazur, która trenuje aktualnie z drużyną rocznika 2010/2011, a bierze udział w rozgrywkach zarówno Młodzików, jak i Orlików.

Talent Julki został dostrzeżony przez trenerów, co poskutkowało powołaniem na konsultację szkoleniową kadry województwa mazowieckiego dziewcząt do lat 13. Warto dodać, że oprócz piłki nożnej, nasza zawodniczka uczestniczy również w biegach przełajowych, gdzie także odnosi sukcesy.

Trenerem klubowy Julii Mazur w Akademii Piłkarskiej GKS Drogowiec Jedlińsk jest Damian Żarłok