Znów zabrakło piłkarskiego szczęścia...

Znów pozostał spory niedosyt, bo znów Seniorzy Drogowca Jedlińsk byli bliscy szczęścia, ale znów punkty po meczu IV ligi pojechały do rywala - w tym przypadku do KS CK Troszyn.

Nasz zespół zagrał z ogromną wolą walki, z charakterem, determinacją i zaangażowaniem, ale przegrał, bo niestety znów zdarzyły się indywidualne błędy.
Porażka znów boli, ale musimy z niej szybko wyciągnąć błędy, iść do przodu, pracować jeszcze ciężej, robić swoje i czekać na lepsze dni, bo te przyjdą na pewno.

Tradycyjnie już ogromne podziękowania kierujemy w stronę młodych adeptów Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk i ich Rodziców, którzy zapewnili dziecięcą eskortę przy wyprowadzaniu drużyn i sędziów, a spisali się jak zawsze, znakomicie.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - KS CK TROSZYN 2:3 (0:1)
Karol Rogoliński (47., 54.) - Daniel Charkiewicz (27.), Luis Edgardo Benitez Ruiz (52. - karny), Jakub Tyska (63.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Kacper Nowakowski, Piotr Dobosz, Adrian Kobza, Bartosz Zając (80. Michał Wasilewski), Filip Lech (88. Aleksander Bielawski), Dominik Woźniak, Mykola Kharchuk, Bartłomiej Zenik (80. Mateusz Kołodziejczyk), Michał Kucharczyk, Karol Rogoliński.
Trenerzy: Dariusz Mortka, Łukasz Kurek