Tak grała Akademia Piłkarska - 26-27 sierpnia

Orlik E2 - rocznik 2014 (mecz towarzyski)
DROGOWIEC JEDLIŃSK - KS BŁOTNICA
DROGOWIEC JEDLIŃSK:
Igor Przytuła , Filip Chudzik, Hubert Duranc, Mikołaj Gut, Franciszek Jeżak, Bartłomiej Kwiatek , Wojciech Lipiec, Franciszek Lutek, Antoni Malinowski, Milan Nowak, Patryk Pośnik, Igor Przytuła, Adrian Stępień.
Trener: Krzysztof Gwarek

Orlik E1 - rocznik 2013 (mecz towarzyski)
Turniej Iłża Cup w Pakosławiu
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Bartłomiej Sumiński, Wojciech Tarnowski, Antoni Sumiński, Aleksander Linarczyk, Aleksander Krakowiak, Marcel Janiec, Weronika Janiec, Jakub Jabłoński, Miłosz Bogacki, Miron Jończyk, Antoni Kowalczyk.
Trener: Ernest Pawelec

MŁODZIK D2 - rocznik 2012 (II liga radomska)
SOKÓŁ PRZYTYK – DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:7 (0:3)
Filip Molenda (18.), Wiktor Simlat (25., 62.), Filip Taborek (38., 50.), Franciszek Jakubowski (45., 79.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Lena Zaraś, Kacper Florek – Maksymilian Wydra, Igor Bednarek, Alicja Auguściak, Jan Brzeziński, Antoni Kijewicz, Filip Molenda, Wiktor Simlat, Krzysztof Gławiński, Franciszek Jakubowski, Jan Piwoński, Filip Taborek, Dawid Piasek, Adam Wasilewski.

Turniej Iłża Cup w Pakosławiu
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Lena Zaraś, Kacper Florek – Maksymilian Wydra, Antoni Kijewicz, Filip Molenda, Wiktor Simlat, Krzysztof Gławiński, Franciszek Jakubowski, Jan Piwoński, Filip Taborek, Dawid Piasek, Adam Wasilewski.
Najlepszą zawodniczką drużyny wybrana została Lena Zaraś.
Trener: Ernest Pawelec

MŁODZIK D1 - roczniki 2011 (II liga radomska)
MUNDIALITO GRÓJEC – DROGOWIEC JEDLIŃSK 7:1 (4:0)
Bramka:
Marcel Michalski (61.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Oskar Malinowski – Julian Wójcik, Piotr Stępień, Nataniel Jończyk, Krzysztof Tkaczyk, Adam Sadowski, Seweryn Górka, Marcel Michalski, Dominik Grabowski, Filip Wójcicki.
Trener: Bartosz Cheda

TRAMPKARZ C2 - rocznik 2010 (II liga radomska)
DROGOWIEC JEDLIŃSK - GRACJA TCZÓW 8:0 (4:0)
Patryk Zarychta (15., 45.), Adam Żarłok (26., 37., 76. - karny), Wojciech Zaceński (31.), Antoni Piwowarczyk ((43., 58.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Marcel Wdowski, Oskar Romanowski - Szymon Dec, Mateusz Janas, Dawid Prasek, Mateusz Jaskulski, Maciej Karasek, Adam Żarłok, Patryk Zarychta, Mikołaj Zalewski, Piotr Skrzypczyński, Filip Nowakowski oraz Wojciech Zaceński, Dawid Kopycki, Dawid Brzeziński, Tymoteusz Molenda, Miłosz Piwowar, Antoni Piwowarczyk, medal otrzymał także Aleksander Kacprzak.
Trener: Bartosz Cheda