Z Zodiakiem Sucha w deszczu i śniegu

W niezwykle trudnych warunkach, przy padającym deszczu ze śniegiem oraz silnie wiejącym wietrze, kolejny zimowy mecz towarzyski rozegrali Seniorzy Drogowca Jedlińsk, którzy podejmowani byli przez Zodiak Sucha.

O ile w pierwszej połowie, mecz był pod naszą, całkowitą kontrolą, to po przerwie, ambitnie grający piłkarze Zodiaka omal nie doprowadzili do remisu, również przez proste błędy naszej drużyny.
Inna sprawa, że sprawdzaliśmy w tym meczu wiele rozwiązań i ustawień, choć oczywiście nie szukamy usprawiedliwienia, bo nawet w sparingu, koncentracja powinna być na wyższym poziomie.

ZODIAK SUCHA - DROGOWIEC JEDLIŃSK 3:4 (0:3)
Bartłomiej Wielgus (51., 88.), Mateusz Glegoła (81.) - Mateusz Kołodziejczyk (7., 63.), Kacper Nowocień (10.), Mykola Kharchuk (45. - karny)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: testowany 1 - Paweł Golec, Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Kacper Wojciechowski, Mateusz Kołodziejczyk, Mykola Kharchuk, Kacper Nowocień, Robert Wroński, Bartłomiej Zenik, testowany 2 oraz Pape Amadou Samb, Piotr Dobosz, Filip Lech, Filip Wojciechowski.
Trener: Dariusz Mortka