Hokejowy wynik sparingu z Prochem Pionki

Niezwykle wymagającym sparingpartnerem okazał się Proch Pionki, z którym na boisku w Białobrzegach skonfrontowali siły Seniorzy Drogowca Jedlińsk.

W ofensywie, mecz w wykonaniu naszego zespołu wyglądał nieźle, gorzej było w defensywie, zwłaszcza gdy na boisku pojawiła się młodzież, która na własnej skórze przekonała się jak wiele pracy przed nią.

Przy kilku losowych ubytkach kadrowych (poinformujemy o nich niebawem), problemem naszej drużyny jest mała głębia składu, ale mimo tego nie schodzimy z przyjętej drogi wprowadzania do zespołu przede wszystkim własnych wychowanków.

DROGOWIEC JEDLIŃSK – PROCH PIONKI 5:5 (1:1)
Bramki: Piotr Dobosz (17. – karny), Bartłomiej Zenik (58., 85., 89.), Mykola Kharchuk (67. – karny) – Cezary Kubryn (1.), Tomasz Janiszewski (49.), Daniel Abaa (56.), Kacper MIchalski (74.), Szymon Dyczkowski (79.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb – Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Piotr Dobosz, Filip Lech, Woźniak, Mykola Kharchuk, Kacper Nowocień, Bartłomiej Zenik, testowany 1 oraz Patryk Skuza, Paweł Golec, Krystian Wieczorek, Mateusz Kołodziejczyk, Kacper Wojciechowski, Filip Wojciechowski, testowany 2.
Trener: Dariusz Mortka