Trzecie z rzędu zwycięstwo Drogowca Jedlińśk!

Trzecią z rzędu wygraną w trzecim meczu, a drugą na wyjeździe zanotował Drogowiec Jedlińsk. Tym razem zespół trenera Dariusza Mortki triumfował nad faworyzowanym Podlasiem Sokołów Podlaski, jak już wspomnieliśmy, na jego terenie.

Drogowiec pokazał niesamowity charakter, ale też  kawał dobrej piłki. Mocno podkreślić trzeba, że znów byliśmy prawdziwym zespołem, walczyliśmy "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", mimo chorobowej absencji Dominika Woźniaka i Kacpra Nowocienia.

Mecz dobrze rozpoczął się dla Podlasia, bo pierwsze dośrodkowanie z rzutu rożnego, zakończyło się dla nich bramką. Drogowiec odpowiedział jednak natychmiast, kiedy także po wrzutce z kornera, najwięcej zimnej krwi zachował Michał Rdzanek. Niedługo później, Filip Lech uruchomił z przodu Patryka Szubińskiego, który nie dał się dogonić i sprytnym strzałem obok bramkarza dał nam prowadzenie.

Gospodarze atakowali, ale nasz zespół mądrze się bronił. Po godzinie gry wyprowadził kolejną skuteczną kontrę, a w roli egzekutora wystąpił tym razem Bartłomiej Zenik. Podlasie odpowiedziało raz jeszcze, ale więcej już go nie było stać i kolejne zwycięstwo Drogowca stało się faktem.

PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI - DROGOWIEC JEDLIŃSK 2:3 (1:2)
Kamil Dmowski (6.), Jakub Kozaczuk (60.) - Michał Rdzanek (7.), Patryk Szubiński (18.), Bartłomiej Zenik (57.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Filip Lech, Kacper Nowakowski, Dariusz Mortka, Piotr Dobosz, Patryk Skuza (66. Kacper Wojciechowski), Robert Wroński (90. Filip Wojciechowski), Mykola Kharchuk, Michał Rdzanek (79. Mateusz Kołodziejczyk), Bartłomiej Zenik (85. Adrian Kobza), Patryk Szubiński.
Trener: Dariusz Mortka