Awans Drogowca do trzeciej rundy Pucharu Polski

Nie było co prawda łatwo, lekko i przyjemnie, ale Seniorzy Drogowca Jedlińsk dość pewnie awansowali do trzeciej rundy forBET Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego, pokonując na wyjeździe Sokół Przytyk.

Trzeba przyznać, że gospodarz meczu zagrał bardzo ambitnie, postawił się naszemu zespołowi i walczył do końca. To jednak okazaliśmy się lepsi, udowodniliśmy to na boisku, a szanse gry dostali zawodnicy, którzy mniej minut dostali w dotychczasowych meczach ligowych.

Prowadzenie szybko dał Drogowcowi Patryk Skuza, potem było kilka szans na podwyższenie rezultatu, ale i Sokół mógł wyrównać stan meczu. Skończyło się na tym, że po godzinie gry, bardzo ładną „główką”, Bartłomiej Zenik dał dwubramkowe prowadzenie naszemu zespołowi. I jak się okazało, bardzo dobrze się stało, bo ambitni gospodarze zdobyli kontaktowego gola i do końca spotkania było dość nerwowo.

SOKÓŁ PRZYTYK - DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:2 (0:1)
Patryk Skuza (8.), Bartłomiej Zenik (59.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Piotr Witczak - Filip Lech (46. Kacper Nowakowski), Adrian Kobza, Piotr Dobosz (46. Kacper Nowocień), Kacper Wojciechowski, Mateusz Kołodziejczyk, Robert Wroński, Mykola Kharchuk (46. Dominik Woźniak), Patryk Skuza, Filip Wojciechowski, Patryk Szubiński (46. Bartłomiej Zenik).
Trener: Dariusz Mortka