Trzeci sparing zagramy z Orłem w Wierzbicy

Jeden z dwóch pogromców Drogowca Jedlińsk z poprzedniego sezonu - Orzeł Wierzbica - będzie naszym sparingpartnerem w sobotę 4 lipca. Zespoły ustaliły, że do konfrontacji dojdzie w Wierzbicy, a mecz rozpocznie się o godz. 11.

Seniorzy Drogowca mają za sobą już trzy tygodnie przygotowań do zbliżającego się sezonu 2020/2021 Tymex Ligi Okręgowej. Czas więc na trzeci sparing, wydaje się, że tym razem przeciwnik będzie najbardziej wymagający. Orzeł Wierzbica ma co prawda swoje problemy, ale to wciąż mocny zespół, który ma wielu wartościowych piłkarzy.

Drużyna z Jedlińska wciąż nie może grać w najsilniejszym składzie. Klub czeka na powrót z Ukrainy Mykoli Kcharchuka, treningów nie wznowili: Kacper Michalski i Sebastian Czerwiński, o pozostałych ubytkach już informowaliśmy. W Wierzbicy nie zagra ponadto, grający ostatnio w Orle Jakub Miałkowski, który zgłosił absencję ze względów osobistych.

- Zagra dużo naszej młodzieży, która dostanie kolejną szansę na pokazanie się, zebranie doświadczenia i możliwość rywalizacji o wejście do podstawowego składu - komentuje trener Drogowca Dariusz Mortka

ORZEŁ WIERZBICA - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota 4 lipca, godz. 11