Sportowa porażka Seniorów w Józefowie, walczymy dalej

Piękną, sportową walkę w wyjazdowym meczu na szczycie stoczyli Seniorzy Drogowca Jedlińsk, którzy ulegli aktualnemu już liderowi Decathlon 5. Ligi - Józefovii Józefów.

Wynik oczywiście nie jest satysfakcjonujący, ale zważywszy na duże osłabienie naszej drużyny, brawa należą jej się za charakter, determinację i ogromne zaangażowanie do ostatniej sekundy pojedynku.
Tym razem skuteczniejszy okazał się przeciwnik, gratulujemy mu ósmego zwycięstwa w rundzie wiosennej (na osiem spotkań), a my mimo porażki wracamy z podniesionym czołem i szykujemy się na sobotnie starcie z Energią Kozienice.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW - DROGOWIEC JEDLIŃSK 3:1 (0:0)
Ignacy Ognicha (54.), Tobiasz Filochowski (73. - karny), Jan Wojtasik (90+4.) - Patryk Szubiński (90+2.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Piotr Dobosz, Kacper Nowakowski, Dariusz Mortka, Michał Wasilewski, Patryk Szubiński, Mykola Kharchuk, Kacper Nowocień, Robert Wroński (77. Mateusz Kołodziejczyk), Bartłomiej Zenik, Oskar Miturski (63. Patryk Skuza).
Trener: Dariusz Mortka