Energia znów lepsza od Drogowca, ale nie w tabeli

Piłka nożna jest piękna i brutalna, a można przegrać mecz nie będąc słabszym - tak właśnie było w meczu Seniorów Drogowca Jedlińsk w starciu z Energią Kozienice, którego stawką były punkty Decathlon 5. Ligi.

Nasz zespół był zdeterminowany, miał niezliczoną liczbę rzutów wolnych i rożnych, trafił w poprzeczkę, a jednak przegrał bo rywalowi wyszedł strzał życia i piłka zatrzepotała w siatce. Naszym piłkarzom należą się brawa za walkę do końca - głowy do góry i gramy dalej, wszak wciąż jesteśmy na miejscu dającym awans i mamy dwa punkty przewagi nad Energią Kozienice.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - ENRGIA KOZIENICE 0:1 (0:0)
Bramka:
Bartłomiej Książek (50.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Filip Lech, Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Michał Wasilewski, Patryk Szubiński, Dominik Woźniak, Mykola Kharchuk, Piotr Dobosz, Kacper Nowocień, Bartłomiej Zenik.
Trener: Dariusz Mortka