Sparing w Promnej zamiast w Jedlińsku

Wyjazdowy mecz towarzyski z LKS-em Promna zwieńczy drugi tydzień przygotowań Drogowca Jedlińsk do sezonu 2020/2021 w lidze okręgowej. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć na stadionie w Jedlińsku, ale ostatnie ulewy sprawiły, że miejscowe boisko nie nadaje się do użytku.

W pierwszym, letnim sparingu wystąpili głownie młodzi piłkarze w tym powracający z Radomiaka Adrian Kobza oraz dwójka zawodników Orła Wierzbica – Jakub Miałkowski i Maciej Szczepanik, o których pozyskanie Drogowiec będzie zabiegał (do załatwienia zostały jedynie sprawy formalne z macierzystymi klubami).

- Teraz także młodzież dostanie szansę, ale zagra też kilku bardziej doświadczonych zawodników – mówi przed sparingiem w Promnej trener Dariusz Mortka.

Można się więc spodziewać gry samego szkoleniowca, a także Maksyma Kobylarczyka, Bartłomieja Zenika, być może do drużyny dołączą wreszcie: Kacper Michalski i Sebastian Czerwiński. Dojdzie też nieobecny przed tygodniem, 18-letni Michał Rdzanek.

LKS PROMNA – DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota 27 czerwca, godz. 10