Policzna rozbita, Drogowiec samodzielnie z przodu

Małe problemy techniczne sprawiły, że relację z meczu zamieszczamy dopiero dzisiaj, ale za to GKS Drogowiec Jedlińsk nie miał żadnych problemów, żeby wysoko i efektownie pokonać na wyjeździe Gryf Policzna. Tym samym, jako jedyna drużyna w Campeon.pl Lidze Okręgowej, nasza ekipa zachowała komplet zwycięstw w tym sezonie!

Rozmiary zwycięstwa są duże, ale początkowo wcale nie było łatwo. Gryf dał duży opór, a sam miał nawet okazję do objęcia prowadzenia. Przy nieprzyjemnym strzale z okolic "wapna", bez zarzutu spisał się jednak Filip Wietrzyński.

Dwa celne ciosy, Drogowiec zadał niedługo przed przerwą. Prowadzenie dał Mykola Kcharchuk, który wykończył zespołową akcję całego zespołu. "Do szatni" gola zdobył natomiast Sebastian Wcibisz, przejmując bezpańską piłkę na 30. metrze i strzelając sprzed linii pola karnego nie do obrony.

W drugiej połowie, jedlińszczanie zupełnie zdominowali rywala. Tym razem na listę strzelców wpisywali się zmiennicy. Tradycyjnie zaraz po pojawieniu się na boisku, swoją obecność zaznaczył golem Bartłomiej Zenik. Przepiękną bramkę zdobył natomiast Bartłomiej Kowalczyk, który technicznie, zewnętrzną częścią stopy, piłkę uderzył tak, że ta przelobowała bramkarza, odbiła się od poprzeczki i wylądowała w siatce.
Strzeleckie popisy zakończył Mykola Kcharchuk, skutecznie egzekwując rzut karny.

Honorowe trafienie, gospodarze zaliczyli dość przypadkowo, bo uderzona piłka poszła po rykoszecie, odbiła się od wewnętrznej części słupka i wturlała się do bramki.

Na odpoczynek zbyt wiele czasu nie ma, bo już w środę 4 września o godz. 17, Drogowiec podejmie na swoim stadionie, drużynę Orła Wierzbica.

GRYF POLICZNA - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:5 (0:2)
Bramki: Kharchuk (39., 82. - karny), Wcibisz (44.), Zenik (69.), Kowalczyk (74.),
Drogowiec: Wietrzyński - Omelchuk, Mortka, Kobylarczyk, Skowroński (75. Nowakowski), Pawelec (70. Rdzanek), Kcharchuk, Michalski, Dobosz (72. Grzywacz), Wcibisz (46. Kowalczyk), Czerwiński (65. Zenik).