Pechowa porażka Seniorów Drogowca w IV lidze

Piłkarskiego szczęścia zabrakło Seniorom Drogowca Jedlińsk, żeby po raz pierwszy zapunktować w tym sezonie IV ligi. Rywal - Józefovia Józefów - nie był od naszego zespołu lepszy, długimi fragmentami bronił się całą drużyną, ale okazał się skuteczniejszy, a to przecież najbardziej w piłce nożnej chodzi.

My mieliśmy swoje okazje. Już po 10. minutach Mykola Kharchuk miał wyborną okazję do zdobycia gola, ale z bardzo bliska trafił akurat w nogę, leżącego już bramkarza gości. W odpowiedzi, Wojciech Migas trafił od słupka i to Józefovia objęła prowadzenie.

Po przerwie wyrównaliśmy, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej, co jest o tyle dziwne, że egzekwowaliśmy rzut rożny. Niestety, po jednej z kontr gości, Filipowi Pietrusiewiczowi wyszedł strzał życia z 25 metrów i zrobiło się 0:2.

Na kilka minut przed końcem, precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego, kontaktową bramkę zdobył Michał Kucharczyk, ale na wyrównanie zabrakło już czasu.

Brawa za walkę dla naszej drużyny, która mocno osłabiona podjęła rękawicę, grała do końca o pełną pulę, ale przysłowiowy fart był tym razem po stronie przeciwnika.

Przed spotkaniem miała miejsce też miła uroczystość - wiceprezes MZPN i prezes ROZPN - Kamil Witkowski wręczył puchar oraz voucher za awans do IV ligi na ręce kapitana - Piotra Dobosza i prezesa honorowego i sponsora strategicznego - Zygmunta Kobylarczyka.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:2 (0:1)