Koniec przygody z Pucharem Polski dla Drogowca Jedlińsk

Niestety, mecz Pucharu Polski nie poszedł po myśli Seniorów Drogowca Jedlińsk, którzy wyraźnie ulegli na wyjeździe Prochowi Pionki.

Nie ma się co rozwodzić nad tym meczem - gratulujemy przeciwnikowi skutecznej postawy w spotkaniu i awansu do kolejnej rundy. Porażkę przyjmujemy z pokorą, teraz skupiamy się na tym, żeby choć część piłkarzy, którzy z różnych względów grać nie mogą, jak najszybciej wróciła do treningów i na boisko, tego nam w tej chwili najbardziej potrzeba.

PROCH PIONKI - DROGOWIEC JEDLIŃSK 4:1 (1:1)
Bramki: Emil Więcek (7.), Tomasz Janiszewski (68.), Rafał Gil (86., 90.) - Karol Rogoliński (12.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Jakub Król - Filip Lech, Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Michał Wasilewski, Bartosz Zając (64. Mateusz Kołodziejczyk), Robert Wroński (86. Filip Wojciechowski), Mykola Kharchuk, Karol Rogoliński, Michał Kucharczyk (84. Krystian Sułecki), Bartłomiej Zenik (84. Kacper Wojciechowski).
Trenerzy: Łukasz Kurek, Dariusz Mortka