Nowy Drogowiec Jedlińsk przed startem IV ligi

25. piłkarzy wzięło udział w pierwszym treningu Drogowca Jedlińsk rozpoczynającym przygotowania do sezonu 2023/2024 4. Ligi. Zdecydowana większość zawodników, którzy wywalczyli awans zostaje w zespole, jest też kilka nowych twarzy.

Do zespołu przybyli: Jakub Król (bramkarz, Sokół Przytyk), Karol Rogoliński (pomocnik, KS Błotnica), Michał Kucharczyk (napastnik, Energia Kozienice), Bartosz Zając (pomocnik, Ursus Warszawa), Aleksander Bielawski (pomocnik, Broń Radom). Ponadto do zespołu dołączyli trzej juniorzy z rocznika 2006: Filip Wojciechowski jr, Krystian Wieczorek i Krystian Sułecki (ostatnie pół roku spędził w Siarce Tarnobrzeg).

Z naszej drużyny odeszli: Paweł Golec (Akcja Jastrzębia), Bartłomiej Goliński (powrót do Hubala Chlewiska), Kacper Nowocień (kontuzja), Oskar Miturski (Sokół Przytyk), Filip Wojciechowski (KS Błotnica).