Fantastyczny piknik Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk

Fantastycznie udał się Piknik Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk zorganizowany tradycyjnie na zakończenie sezonu.

Obecni byli piłkarze ze wszystkich roczników Akademii, trenerzy, cały zarząd klubu, a także rodzice i opiekunowie zawodników, zaproszeni goście i nasi Przyjaciele - szacujemy, że w pikniku uczestniczyło łącznie grubo ponad 500 osób.

Atrakcji było co nie miara - mecze integracyjne, cała masa animacji, dmuchane zjeżdżalnie, kiełbaski z grilla, pizza, lody naturalne oraz ogrom poczęstunku, który przygotowali rodzice - serdecznie za wszystko dziękujemy - podobnie jak druhom strażakom z OSP Jedlińsk, którzy tradycyjnie sprawili wszystkim wielką frajdę.

Do wygrania było bardzo dużo nagród, a dwie główne to rowery ufundowanie przez obecnych oczywiście na pikniku - wójta Gminy Jedlińsk - Kamila Dziewierza i dyrektora Akademii Piłkarskiej - Łukasza Kurka.
Dziękujemy serdecznie za wsparcie wydarzenia firmie PetFood Sp. z o.o., a w szczególności jej Prezesowi Panu Jarosławowi Krzyżanowskiemu.
Partnerem społecznym projektu jest Enea Nowa Energia.