Mecz do zapomnienia - porażka Seniorów w Chlebni

Drugiej porażki w sezonie Decathlon 5. Ligi doznali Seniorzy Drogowca Jedlińsk, którzy wysoko ulegli na wyjeździe LKS-owi Chlebnia. Nasz zespół przystąpił do tego meczu w dużym osłabieniu, co niestety przełożyło się na boiskowe wydarzenia, ale nie tylko to zadecydowało o porażce...

Mieliśmy w tym meczu zbyt wiele momentów złych, byliśmy pozbawieni koncentracji, co najskuteczniejsza w lidze Chlebnia wykorzystała bezlitośnie. Nie spuszczamy jednak głów, walczymy dalej, nie raz pokazaliśmy, że potrafimy się podnieść, a i liderem jesteśmy w dalszym ciągu.

Warto dodać, że w tym meczu wystąpiło aż dziewięciu młodzieżowców w tym trzech piłkarzy z rocznika 2006.

LKS CHLEBNIA – DROGOWIEC JEDLIŃSK 6:0 (2:0)
Juliusz Olech (17., 58.), Jakub Łabęda (20., 49.), Krystian Świętochowski (79., 86)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb (85. Bartłomiej Goliński) – Kacper Nowakowski (73. Paweł Golec), Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Michał Wasilewski, Mateusz Kołodziejczyk (80. Krystian Wieczorek), Mykola Kharchuk (80. Filip Wojciechowski Junior), Filip Lech (60. Filip Wojciechowski), Piotr Dobosz (65. Kacper Wojciechowski), Robert Wroński, Bartłomiej Zenik (76. Stanisław Pyrz).
Trener: Dariusz Mortka