Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

24.05.2018

Kolejnej porażki doznali nasi seniorzy. Tym razem przegrali na własnym boisku z Zodiakiem Sucha 0-2. Początek był lepszy w wykonaniu gospodarzy, którzy stworzyli kilka bramkowych sytuacji. Brakowało skuteczności. W końcowych fragmentach pierwszej połowy do głosu doszli goście, ale ostatecznie do przerwy kibice nie zobaczyli goli. Kilkanaścieminut po przerwie Zodiak wyszedł na prowadzenie, wykorzystując błąd w szeregach obronnych Młodzika. Z biegiem czasu Młodzik coraz bardziej dążył do wyrównania, narażając się na groźne kontrataki gości. Obydwie drużyny miały więc swoje bramkowe sytuacje. W doliczonym czasie gry Młodzik, który postawił już wszystko na jedną kartę, nadział się na kontrę, która zakończyła się drugą bramką dla gości. Nasi seniorzy przegrywają więc 0-2, a do końca sezonu pozostały im już tylko 3 mecze.

MŁODZIK RADOM - Zodiak Sucha 0-2 (0-0)

59`, 90+1`

Skład: K. Lutek (46` J. Kapka), K. Królikowski (69` K. Bugajski), D. Kalita, F. Janik, F. Pawłowicz, R. Jopek, M. Molga, M. Hajduk (73` J. Ulawski), Albert Wójcik (56` J. Gliński), K. Pionka (69` Ł. Glista), A. Kacprowicz