Tak grała Akademia Piłkarska - 28-29 października

Żak F2 - rocznik 2016 (liga radomska)

Żak F1 - rocznik 2015 (liga radomska)
DROGOWIEC JEDLIŃSK – MUNDIALITO GRÓJEC
DROGOWIEC JEDLIŃSK:
Dorota Świdzikowska, Karol Feruś – Kacper Głogowski, Mikołaj Walos, Oliwier Mastalerz, Adam Janiszewski, Marcel Bień, Antoni Durak, Maciej Dołgoszyj, Marcel Staniak, Oskar Linarczyk, Borys Kaczmarczyk, Oskar Kalita.

Orlik E2 - rocznik 2014 (liga radomska)
GALAKTIKOS BELSK DUŻY – DROGOWIEC JEDLIŃSK
DROGOWIEC JEDLIŃSK:
Igor Przytuła, Wojciech Lipiec, Błażej Badeński, Tomasz Skałbania, Franciszek Lutek, Adrian Stępień, Patryk Pośnik, Bartłomiej Kwiatek, Maciej Skrzypek, Kacper Skrzypek, Antoni Faliński, Filip Chudzik, Hubert Duranc, Mikołaj Gut, Julia Hernik, Milan Nowak, Szymon Wacker.
Trener: Krzysztof Gwarek

Orlik E1 - rocznik 2013 (liga radomska)
DROGOWIEC JEDLIŃSK - KRASKA JASIENIEC (goście nie dojechali)
BROŃ RADOM - DROGOWIEC JEDLIŃSK - sparing

Młodzik D2 - rocznik 2012 (II liga radomska)
Mecz towarzyski
DROGOWIEC JEDLIŃSK – MŁODZIK 18 RADOM 6:2 (5:1)
Wiktor Simlat (2., 14.), Patryk Ruzik (20.), samobójcza, Igor Bednarek (38.), Filip Wójcicki (76.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Maciej Szymczak – Piotr Stępień, Nataniel Jończyk, Krzysztof Tkaczyk, Adam Simlat, Maksymilia Wydra, Patryk Ruzik, Mateusz Piwowarczyk, Adam Sadowski, Igor Pietrasik, Filip Molenda, Dominik Grabowski, Marek Jurczak, Julian Wójcik, Filip Wójcicki, Wiktor Simlat, Franciszek Jakubowski, Igor Bednarek.
Trener: Bartosz Cheda

Młodzik D1 - roczniki 2011 (II liga radomska)
Mecz towarzyski
DROGOWIEC JEDLIŃSK – MŁODZIK 18 RADOM 6:2 (5:1)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Maciej Szymczak – Piotr Stępień, Nataniel Jończyk, Krzysztof Tkaczyk, Adam Simlat, Maksymilia Wydra, Patryk Ruzik, Mateusz Piwowarczyk, Adam Sadowski, Igor Pietrasik, Filip Molenda, Dominik Grabowski, Marek Jurczak, Julian Wójcik, Filip Wójcicki, Wiktor Simlat, Franciszek Jakubowski, Igor Bednarek.
Trener: Bartosz Cheda

Trampkarz C2 - rocznik 2010 (II liga radomska)
Pauza

Junior Młodszy B2 - roczniki 2008/2009
GRYF POLICZNA – DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:1
Bramka:
Michał Sułek
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Jakub Cieśliński, Jakub Rafalski – Bartłomiej Sapiński, Filip Sar, Bartosz Rojek, Patryk Ulman, Dominik Zawada, Jakub Gławiński, Mateusz Wawrzyński, Piotr Sułecki, Kacper Frączyk, Dominik Narożnik, Michał Sułek, Kacper Wroński, Bartłomiej Murawski, Dawid Zieliński, Jakub Fiedorow, Jan Rączkowski.
Trener: Piotr Dobosz