Sparing z Zamłyniem Radom zagramy w Jedlińsku

Drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do sezonu 2019/2020 Campeon.pl Ligi Okręgowej rozegra w sobotę 20 lipca GKS Drogowiec Jedlińsk. Przeciwnikiem będzie mające czwartoligowe aspiracje Zamłynie Radom. Do spotkania dojdzie na boisku OSiR w Jedlińsku, a mecz rozpocznie się o godz. 14.

Zespół Drogowca solidnie trenuje trzy razy w tygodniu. Wiadomo już, że nową twarzą w drużynie będzie Grzegorz Skowroński, który w minionym sezonie występował w LKS Promna. To jednak piłkarz doskonale znany miejscowym kibicom, bo jest wychowankiem UKS Jankowice, a reprezentował także barwy Orła Jedlanka.

Podstawę pozostałej kadry będą stanowili przede wszystkim zawodnicy, którzy tworzyli zespół do tej pory i wywalczyli awans do ligi okręgowej. W zdecydowanej większości porozumieli się już w kwestii dalszej gry w Drogowcu i podpisali stosowne dokumenty.

Trenerem jedlińskiej drużyny nadal będzie Dariusz Mortka.

GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK - ZAMŁYNIE RADOM, sobota 20 lipca, godz. 14