Podsumowanie rundy wiosennej w roczniku 2009

Najskuteczniejszy atak i najszczelniejsza obrona, tak można najkrócej podsumować zakończone rozgrywki ligowe w roczniku 2009. Rozegraliśmy 4 mecze gdzie odnieśliśmy 3 zwycięstwa i raz zremisowaliśmy. W każdym z tych meczów byliśmy wyraźnie silniejsi, szybsi i dokładniejsi od rywali. Zdarzały nam się błędy, główne w obronie co jest wyraźnym sygnałem co należny poprawić. W tej rundzie aż 10 naszych zawodników zdobywało bramki co świadczy o tym iż coraz więcej naszych piłkarzy radzi sobie coraz lepiej na boisku.
W rozgrywkach tej kategorii wiekowej nie są przyznawane punkty za zwycięstwa czy remisy, ale i tak cieszy postęp czyniony przez naszych zawodników oraz radość jaką daje im gra oraz rywalizacja na boisku