Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
2:2
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
2:1
MKS Wyśmierzyce
KS Start Radom
1:0
LKS Potworów
Młodzik Radom
4:1
Sokół Przytyk
KS Chomentów
4:3
Zorza Kowala
Iskra Gózd
2:0
KS Magnuszew
Chojniak Wieniawa
5:0
Strażak Wielogóra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
3:2
KS Chomentów
Strażak Wielogóra
1:3
Iskra Gózd
Sokół Przytyk
1:1
Kraska Jasieniec
Zorza Kowala
0:2
LKS Potworów
KS Błotnica
3:0
Chojniak Wieniawa
KS Start Radom
2:1
Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce
1:1
Młodzik Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
5:1
Sokół Przytyk
Zorza Kowala
0:0
KS Magnuszew
Iskra Gózd
1:2
KS Błotnica
KS Chomentów
5:3
Strażak Wielogóra
LKS Potworów
2:0
Orzeł Gielniów
Kraska Jasieniec
3:1
MKS Wyśmierzyce
Młodzik Radom
3:1
KS Start Radom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Potworów
3:0
KS Magnuszew
Strażak Wielogóra
1:1
Zorza Kowala
KS Błotnica
2:0
KS Chomentów
MKS Wyśmierzyce
1:0
Chojniak Wieniawa
Sokół Przytyk
4:2
Iskra Gózd
KS Start Radom
1:1
Kraska Jasieniec
Orzeł Gielniów
3:3
Młodzik Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:3
LKS Potworów
Kraska Jasieniec
5:0
Orzeł Gielniów
Zorza Kowala
1:4
KS Błotnica
Iskra Gózd
0:2
MKS Wyśmierzyce
KS Magnuszew
1:2
Strażak Wielogóra
KS Chomentów
3:4
Sokół Przytyk
Chojniak Wieniawa
2:3
KS Start Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Potworów
4:1
Strażak Wielogóra
Młodzik Radom
0:4
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
4:0
KS Magnuszew
Orzeł Gielniów
2:2
Chojniak Wieniawa
KS Start Radom
3:0
Iskra Gózd
MKS Wyśmierzyce
2:2
KS Chomentów
Sokół Przytyk
2:1
Zorza Kowala
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
1:3
Sokół Przytyk
Kraska Jasieniec
3:1
LKS Potworów
Strażak Wielogóra
0:3
KS Błotnica
Zorza Kowala
0:1
MKS Wyśmierzyce
Iskra Gózd
1:1
Orzeł Gielniów
KS Chomentów
3:5
KS Start Radom
Chojniak Wieniawa
4:1
Młodzik Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Radom
1:0
Zorza Kowala
MKS Wyśmierzyce
4:4
KS Magnuszew
LKS Potworów
2:2
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
2:1
Chojniak Wieniawa
Orzeł Gielniów
3:1
KS Chomentów
Sokół Przytyk
2:2
Strażak Wielogóra
Młodzik Radom
2:0
Iskra Gózd
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
0:7
KS Start Radom
Strażak Wielogóra
3:3
MKS Wyśmierzyce
Zorza Kowala
0:2
Orzeł Gielniów
Iskra Gózd
1:3
Kraska Jasieniec
KS Chomentów
1:1
Młodzik Radom
KS Błotnica
5:2
Sokół Przytyk
Chojniak Wieniawa
3:2
LKS Potworów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Potworów
2:0
Sokół Przytyk
Kraska Jasieniec
5:0
KS Chomentów
Orzeł Gielniów
3:0
KS Magnuszew
KS Start Radom
4:1
Strażak Wielogóra
MKS Wyśmierzyce
2:4
KS Błotnica
Młodzik Radom
3:1
Zorza Kowala
Chojniak Wieniawa
3:1
Iskra Gózd
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Wielogóra
0:3
Orzeł Gielniów
KS Błotnica
3:0
KS Start Radom
Sokół Przytyk
2:2
MKS Wyśmierzyce
Zorza Kowala
0:0
Kraska Jasieniec
Iskra Gózd
1:0
LKS Potworów
KS Chomentów
3:4
Chojniak Wieniawa
KS Magnuszew
2:2
Młodzik Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Radom
1:1
Sokół Przytyk
LKS Potworów
2:1
MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec
3:1
KS Magnuszew
Orzeł Gielniów
2:1
KS Błotnica
Młodzik Radom
5:1
Strażak Wielogóra
Iskra Gózd
2:1
KS Chomentów
Chojniak Wieniawa
3:0
Zorza Kowala
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
1:2
KS Start Radom
Sokół Przytyk
3:3
Orzeł Gielniów
Zorza Kowala
1:1
Iskra Gózd
KS Chomentów
0:2
LKS Potworów
KS Błotnica
6:3
Młodzik Radom
KS Magnuszew
1:2
Chojniak Wieniawa
Strażak Wielogóra
0:2
Kraska Jasieniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
0:2
Iskra Gózd
LKS Potworów
3:2
KS Start Radom
MKS Wyśmierzyce
2:2
Orzeł Gielniów
Strażak Wielogóra
1:3
Chojniak Wieniawa
Sokół Przytyk
2:1
Młodzik Radom
Zorza Kowala
1:1
KS Chomentów
KS Błotnica
3:1
Kraska Jasieniec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
2:0
MKS Wyśmierzyce
LKS Potworów
2:2
Zorza Kowala
Kraska Jasieniec
4:0
Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów
1:0
KS Start Radom
KS Chomentów
4:2
KS Magnuszew
Chojniak Wieniawa
2:0
KS Błotnica
Iskra Gózd
3:2
Strażak Wielogóra
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
3:1
Zorza Kowala
Orzeł Gielniów
2:2
LKS Potworów
KS Start Radom
2:0
Młodzik Radom
MKS Wyśmierzyce
1:4
Kraska Jasieniec
Strażak Wielogóra
1:1
KS Chomentów
Sokół Przytyk
2:4
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
5:1
Iskra Gózd
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
2:1
KS Start Radom
Młodzik Radom
3:1
Orzeł Gielniów
KS Chomentów
1:2
KS Błotnica
LKS Potworów
3:1
KS Magnuszew
Zorza Kowala
1:1
Strażak Wielogóra
Iskra Gózd
3:3
Sokół Przytyk
Chojniak Wieniawa
4:2
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gielniów
1:5
Kraska Jasieniec
KS Start Radom
0:1
Chojniak Wieniawa
MKS Wyśmierzyce
2:3
Iskra Gózd
Strażak Wielogóra
2:3
KS Magnuszew
Sokół Przytyk
4:3
KS Chomentów
Młodzik Radom
2:5
LKS Potworów
KS Błotnica
4:0
Zorza Kowala
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
0:5
KS Błotnica
LKS Potworów
2:0
Strażak Wielogóra
Kraska Jasieniec
6:1
Młodzik Radom
Zorza Kowala
1:2
Sokół Przytyk
Chojniak Wieniawa
4:1
Orzeł Gielniów
KS Chomentów
1:1
MKS Wyśmierzyce
Iskra Gózd
0:4
KS Start Radom
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
0:2
LKS Potworów
Orzeł Gielniów
1:2
Iskra Gózd
KS Start Radom
2:1
KS Chomentów
MKS Wyśmierzyce
2:1
Zorza Kowala
Sokół Przytyk
3:2
KS Magnuszew
Młodzik Radom
1:4
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
7:3
Strażak Wielogóra
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
1:1
MKS Wyśmierzyce
LKS Potworów
2:2
KS Błotnica
Strażak Wielogóra
1:0
Sokół Przytyk
Zorza Kowala
1:3
KS Start Radom
Iskra Gózd
1:3
Młodzik Radom
KS Chomentów
0:3
Orzeł Gielniów
Chojniak Wieniawa
1:2
Kraska Jasieniec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
3:0
Strażak Wielogóra
Sokół Przytyk
1:3
KS Błotnica
Młodzik Radom
4:3
KS Chomentów
Chojniak Wieniawa
2:2
LKS Potworów
Kraska Jasieniec
2:0
Iskra Gózd
Orzeł Gielniów
2:0
Zorza Kowala
KS Start Radom
2:0
KS Magnuszew
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
0:2
Orzeł Gielniów
LKS Potworów
3:1
Sokół Przytyk
Strażak Wielogóra
1:4
KS Start Radom
Zorza Kowala
1:1
Młodzik Radom
Iskra Gózd
2:1
Chojniak Wieniawa
KS Chomentów
0:3
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
3:3
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Start Radom
1:0
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
6:0
Zorza Kowala
Młodzik Radom
1:0
KS Magnuszew
Orzeł Gielniów
2:1
Strażak Wielogóra
Chojniak Wieniawa
1:1
KS Chomentów
MKS Wyśmierzyce
2:0
Sokół Przytyk
Iskra Gózd
4:4
LKS Potworów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
0:2
Chojniak Wieniawa
KS Chomentów
2:1
Iskra Gózd
KS Magnuszew
2:5
Kraska Jasieniec
LKS Potworów
4:1
MKS Wyśmierzyce
Strażak Wielogóra
2:6
Młodzik Radom
Sokół Przytyk
0:1
KS Start Radom
KS Błotnica
1:2
Orzeł Gielniów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
2:1
Strażak Wielogóra
Chojniak Wieniawa
4:2
KS Magnuszew
KS Chomentów
1:2
LKS Potworów
Młodzik Radom
1:3
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
0:0
Sokół Przytyk
Iskra Gózd
2:1
Zorza Kowala
KS Start Radom
3:2
MKS Wyśmierzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?