Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska 3 7 10 - 6 2 1 0
2
Real Madrid  C.F.
Real Madrid C.F. 3 5 20 - 5 1 2 0
3
Atlético Madrid
Atlético Madrid 3 2 4 - 5 0 2 1
4
Radomiak Radom
Radomiak II Radom 3 1 1 - 19 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Real Madrid C.F.
4:4
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska
Atlético Madrid
1:1
Radomiak II Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Atlético Madrid
1:1
Real Madrid C.F.
Radomiak II Radom
0:3
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Atlético Madrid
2:3
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska
Radomiak II Radom
0:15
Real Madrid C.F.
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
FC Barcelona
FC Barcelona 3 9 15 - 3 3 0 0
2
Sevilla FC
Sevilla FC 3 6 15 - 6 2 0 1
3
Legia  Warszawa
Legia Warszawa 3 3 3 - 8 1 0 2
4
GKS Bełchatów
GKS Bełchatów 3 0 1 - 17 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
0:10
Sevilla FC
Legia Warszawa
0:5
FC Barcelona
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
0:5
FC Barcelona
Sevilla FC
2:1
Legia Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
1:2
Legia Warszawa
FC Barcelona
5:3
Sevilla FC
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
FC Ajax Amsterdam
FC Ajax Amsterdam 3 7 9 - 4 2 1 0
2
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund 3 6 9 - 6 2 0 1
3
Borussia Mönchengladbach
Borussia Mönchengladbach 3 3 3 - 8 1 0 2
4
Tottenham Hotspur F.C.
Tottenham Hotspur F.C. 3 1 5 - 8 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Borussia Mönchengladbach
2:1
Tottenham Hotspur F.C.
Borussia Dortmund
2:3
FC Ajax Amsterdam
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Ajax Amsterdam
2:2
Tottenham Hotspur F.C.
Borussia Mönchengladbach
1:3
Borussia Dortmund
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Borussia Mönchengladbach
0:4
FC Ajax Amsterdam
Tottenham Hotspur F.C.
2:4
Borussia Dortmund
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
FC Bayern München
FC Bayern München 3 9 10 - 3 3 0 0
2
AS Roma
AS Roma 3 4 5 - 4 1 1 1 1 1 1 - 1
3
VfB Stuttgart
VfB Stuttgart 3 4 3 - 4 1 1 1 1 1 1 - 1
4
Bologna CF
Bologna CF 3 0 0 - 7 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
VfB Stuttgart
1:1
AS Roma
FC Bayern München
4:0
Bologna CF
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bologna CF
0:2
AS Roma
FC Bayern München
3:1
VfB Stuttgart
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
VfB Stuttgart
1:0
Bologna CF
FC Bayern München
3:2
AS Roma
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Chelsea F.C.
Chelsea F.C. 3 9 8 - 3 3 0 0
2
FC Porto - FM
FC Porto - FM 3 4 5 - 6 1 1 1
3
PFC CSKA Moscow
PFC CSKA Moscow 3 3 4 - 5 1 0 2
4
CD Leganes
CD Leganes 3 1 4 - 7 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chelsea F.C.
3:1
FC Porto - FM
PFC CSKA Moscow
2:1
CD Leganes
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PFC CSKA Moscow
1:2
Chelsea F.C.
FC Porto - FM
2:2
CD Leganes
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chelsea F.C.
3:1
CD Leganes
PFC CSKA Moscow
1:2
FC Porto - FM
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ADO Den Haag
ADO Den Haag 3 5 6 - 5 1 2 0 1 1 3 - 3
2
Den of Lions Newark
Den of Lions Newark 3 5 5 - 3 1 2 0 1 1 3 - 3
3
Broń Radom
Broń Radom 3 3 1 - 1 0 3 0
4
Centrum Radom
Centrum Radom 3 1 1 - 4 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ADO Den Haag
1:1
Broń Radom
Centrum Radom
0:2
Den of Lions Newark
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Den of Lions Newark
3:3
ADO Den Haag
Centrum Radom
0:0
Broń Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
1:2
ADO Den Haag
Den of Lions Newark
0:0
Broń Radom
Grupa 7
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Talencik Radom
Talencik Radom 3 7 13 - 9 2 1 0 1 1 6 - 6
2
Młodzik Radom
Młodzik Radom 3 7 13 - 8 2 1 0 1 1 6 - 6
3
AS RADOMIAK
AS RADOMIAK 3 3 3 - 6 1 0 2
4
Junior Zakrzów
Junior Zakrzów 3 0 4 - 10 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Zakrzów
1:3
Młodzik Radom
Talencik Radom
2:0
AS RADOMIAK
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AS RADOMIAK
1:4
Młodzik Radom
Junior Zakrzów
3:5
Talencik Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
6:6
Talencik Radom
Junior Zakrzów
0:2
AS RADOMIAK
Grupa 8
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Juventus F.C.
Juventus F.C. 3 9 22 - 1 3 0 0
2
FC Schalke 04
FC Schalke 04 3 6 18 - 2 2 0 1
3
UKS Orlik 14 Radom
UKS Orlik 14 Radom 3 3 4 - 19 1 0 2
4
Syrenka Soccer School
Syrenka Soccer School 3 0 1 - 23 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus F.C.
8:0
UKS Orlik 14 Radom
FC Schalke 04
7:0
Syrenka Soccer School
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus F.C.
12:0
Syrenka Soccer School
FC Schalke 04
10:0
UKS Orlik 14 Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Schalke 04
1:2
Juventus F.C.
Syrenka Soccer School
1:4
UKS Orlik 14 Radom

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Barcelona
5:0
Młodzik Radom
Sevilla FC
1:2
Borussia Dortmund
Chelsea F.C.
2:1
FC Schalke 04
Juventus F.C.
4:1
FC Porto - FM
Den of Lions Newark
0:3
FC Ajax Amsterdam
Real Madrid C.F.
2:1
FC Bayern München
Talencik Radom
1:4
ADO Den Haag
AS Roma
0:3
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Barcelona
0:1
Juventus F.C.
Chelsea F.C.
3:1
Borussia Dortmund
Real Madrid C.F.
3:1
FC Ajax Amsterdam
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska
5:0
ADO Den Haag
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska
7:6
Real Madrid C.F.
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chelsea F.C.
2:3
Real Madrid C.F.
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
Adresen - najlepsza drużyna piłkarska
2:0
Juventus F.C.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?