Zwycięstwo i lider dla Patryka Szubińskiego!

Drogowiec Jedlińsk pokonał Pogoń II Siedlce i ponownie został liderem Decathlon 5. Ligi. Zespół zadedykował wygraną Patrykowi Szubińskiemu, który z poważnym urazem głowy został jeszcze w trakcie meczu odwieziony do szpitala.

Właśnie dramatyczne wydarzenia z 43. minuty meczu odbiły piętno na wszystkich uczestnikach spotkania i później całym środowisku. Jak zwykle idący na całość Patryk Szubiński oraz interweniujący poza polem karnym bramkarz gości, zderzyli się głowami w wyniku czego piłkarz Drogowca doznał bardzo groźnego urazu. Wezwana na miejsce karetka pogotowia odwiozła poszkodowanego do szpitala...

Sportowo Drogowiec był lepszy, co udokumentował zdobyciem dwóch goli w drugiej połowie. Po godzinie gry, wynik otworzył Patryk Skuza, a wynik meczu ustalił Mykola Kharchuk, wykorzystując rzut karny przyznany po faulu na Mateusz Kołodziejczyku.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - POGOŃ II SIEDLCE 2:0 (0:0)
Patryk Skuza (61.), Mykola Kharchuk (90+3. - karny)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Dariusz Mortka (74. Filip Wojciechowski), Robert Wroński, Filip Lech, Mykola Kharchuk, Kacper Nowocień, Michał Rdzanek, Bartłomiej Zenik (89. Mateusz Kołodziejczyk), Patryk Szubiński (43. Patryk Skuza).
Trener: Dariusz Mortka