Zakończenie sezonu w Drogowcu . .

W piątek 29 czerwca odbyło się zakończenie sezonu wszystkich drużyn występujących w Drogowcu Jedlińsk. Na spotkanie przybyli wszyscy zawodnicy naszego klubu od najstarszych do najmłodszych. Obecni byli rodzice naszych piłkarzy, władze gminy, trenerzy i działacze.

Spotkanie miało charakter wspólnego spędzenia czasu i omówienia aspektów minionego sezonu.

Kilku zawodników z grup młodzieżowych otrzymało wyróżnienia za zaangażowanie w zajęcia i zawody sportowe, a także wysoką frekwencję. W gronie nagrodzonych znaleźli się (Jan Owczarek, Dominik Narożnik, Patryk Owczarek, Bartłomiej Murawski, Krystian Wieczorek, Maksymilian Jończyk, Bartłomiej Gaca i Kacper Nowakowski).

Nagrodzony został także zawodnik drużyny seniorów Michał Kucharczyk, który zdobył tytuł króla strzelców IV ligi w sezonie 2017/2018 zdobywając 28 goli.

Największą atrakcją okazały się mecze gdzie zawodnicy seniorów zmierzyli się z rocznikiem 2009/2010 i niestety ulegli. Rocznik 2007/2008 sprawdził dyspozycję swoich rodziców, ten mecz także był na korzyść młodych zawodników.

Relacja filmowa : https://www.facebook.com/Nasza-Gmina-Jedli%C5%84sk-229189297413758/?hc_ref=ARShcnFt5tUc5u6R7CSSTk7idXiAze5on44cJKo7bHSjXDFDF64qT9_PkUrJ0DYybq4&fref=nf

A już wkrótce zamieścimy galerię zdjęć.