Wilga Garwolin skuteczniejsza od Seniorów Drogowca Jedlińsk

Swoiste deja vu przeżywamy w piątym meczu Seniorów Drogowca Jedlińsk u siebie w IV lidze, bo znów gramy naprawdę nieźle, ale po raz kolejny nie zdobywamy choćby punktu.

Nasz pogromca - Wilga Garwolin - nie był lepszy w przekroju całego meczu, ale bezwzględnie wykorzystał nasze błędy indywidualne w defensywie i dlatego zasłużenie zdobył komplet punktów.
Nasz zespół zasłużył natomiast na pochwały za walkę do końca, za determinację, za charakter, ale niestety nawet za taką postawę nikt punktów nie przyznaje.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - WILGA GARWOLIN 0:2 (0:2)
Obi (22., 41.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Jakub Król - Filip Lech, Adrian Kobza (46. Kacper Nowakowski), Dariusz Mortka, Piotr Dobosz (46. Bartosz Zając), Mateusz Kołodziejczyk (77. Aleksander Bielawski), Dominik Woźniak (89. Krystian Sułecki), Mykola Kharchuk (79. Filip Wojciechowski), Karol Rogoliński (86. Michał Wasilewski), Michał Kucharczyk, Patryk Szubiński (89. Kamil Grudziński).
Trenerzy: Dariusz Mortka, Łukasz Kurek