Tylko remis Seniorów w Mińsku Mazowieckim

Seniorzy Drogowca Jedlińsk zremisowali na wyjeździe z Mazovią II Mińsk Mazowiecki w naprawdę w meczu 26. kolejki Decathlon 5. Ligi.

Nie jest to wymarzony wynik naszego zespołu, ale z drugiej strony szanujemy punkt wywalczony na terenie drużyny, która jednego dnia może być słaba, a drugiego bardzo mocna.
W tej kolejce przegrał lider z Józefowa, więc sytuacja w czubie tabeli zrobiła się arcyciekawa i aż siedem ekip wciąż pozostaje w grze o awans - walczymy dalej.

MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI - DROGOWIEC JEDLIŃSK 2:2 (0:1)
(50.), (70.) - samobójcza (19.), Skuza (90+3.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Filip Lech, Kacper Nowakowski (83. Paweł Golec), Dariusz Mortka, Michał Wasilewski, Dominik Woźniak, Mykola Kharchuk, Patryk Szubiński (90. Filip Wojciechowski), Kacper Nowocień (80. Adrian Kobza), Bartłomiej Zenik (63. Patryk Skuza), Oskar Miturski (63. Robert Wroński).
Trener: Dariusz Mortka