Tak grała Akademia Piłkarska - 2-7 września

Żak F2 - rocznik 2016 (liga radomska)
RADOMIAK RADOM – DROGOWIEC JEDLIŃSK
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Filip Walczak – Kacper Kaniewski, Adam Marcula, Wojciech Zegarek, Jan Jasiński, Adam Mroczek, Wojciech Dołgoszyj, Piotr Ulman, Antoni Szczepański, Kacper Kwiatek, Zuzanna Kaniewska, Filip Kwiatek, Franciszek Walerczak, Wojciech Sochaj, Oskar Radwan.

Żak F1 - rocznik 2015 (liga radomska)
DROGOWIEC JEDLIŃSK – RADOMIAK RADOM
DROGOWIEC JEDLIŃSK:
Dorota Świdzikowska, Karol Feruś – Kacper Głogowski, Oskar Kalita, Nikodem Piasek, Igor Żuk, Adam Siedlecki, Maciej Dołgoszyj, Adam Janiszewski, Marcel Staniak, Oliwier Krzemiński, Mikołaj Walos, Marcel Bień, Filip Jopek, Oliwier Mastalerz, Krzysztof Wolak, Oskar Linarczyk.

Orlik E2 - rocznik 2014 (mecz towarzyski)
PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ – DROGOWIEC JEDLIŃSK
DROGOWIEC JEDLIŃSK:
Igor Przytuła, Wojciech Lipiec, Mikołaj Gut , Hubert Duranc, Patryk Pośnik, Błażej Badeński, Antoni Malinowski, Antoni Faliński, Aleksander Kalbarczyk, Tomasz Skalbania, Franciszek Lutek, Franciszek Jeżak, Filip Chudzik, Milan Nowak.
Trener: Krzysztof Gwarek

Orlik E1 - rocznik 2013 (mecz towarzyski)
DROGOWIEC JEDLIŃSK – SOKÓŁ PRZYTYK
DROGOWIEC JEDLIŃSK:
Tobiasz Sułek, Miłosz Bogacki, Aleksander Linarczyk, Antoni Kowalczyk, Ireneusz Sułecki, Wojciech Tarnowski, Antoni Marchewka, Przemysław Banaszek, Miron Jończyk, Jakub Jabłoński, Bartosz Kowalczyk, Aleksander Krakowiak, Alan Kwatek, Marcel Stachura, Bartłomiej Sumiński.
Trener: Artur Szymanek

MŁODZIK D2 - rocznik 2012 (II liga radomska)
DROGOWIEC JEDLIŃSK – BROŃ RADOM 4:9
Franciszek Jakubowski 2, Wiktor Simlat, Filip Molenda
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Kacper Florek, Lena Zaraś, Miłosz Górski – Alicja Auguściak, Igor Bednarek, Jan Brzeziński, Adam Druszcz, Kuba Dyziak, Maksymilian Wydra, Krzysztof Gławiński, Franciszek Jakubowski, Jakub Jóźwik, Filip Molenda, Dawid Piasek, Jan Piwoński, Igor Pietrasik, Wiktor Simlat, Filip Taborek, Adam Wasilewski.
Trener: Ernest Pawelec

MŁODZIK D1 - roczniki 2011 (II liga radomska)
DROGOWIEC JEDLIŃSK – CHAMPION PIONKI 1:2 (0:1)
Bramka:
Nataniel Jończyk (61.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Oskar Malinowski, Maciej Szymczak – Krzysztof Tkaczyk, Nikodem Kacprzak, Nataniel Jończyk, Piotr Stępień, Adam Simlat, Maksymilian Wydra, Seweryn Górka, Franciszek Jakubowski, Adam Sadowski, Marcel Michalski, Julia Mazur, Dominik Grabowski, Filip Molenda, Julian Wójcik, Igor Bednarek, Wiktor Simlat.
Trener: Bartosz Cheda

TRAMPKARZ C2 - rocznik 2010 (II liga radomska)
ZORZA KOWALA – DROGOWIEC JEDLIŃSK 2:2 (1:1)
Maciej Karasek (21.), Michał Gryz (73.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Marcel Wdowski – Mateusz Janas, Filip Nowakowski, Dawid Prasek, Szymon Dec, Mikołaj Zalewski, Mateusz Jaskulski, Patryk Zarychta, Adam Żarłok, Piotr Skrzypczyński, Maciej Karasek, Michał Gryz, Wojciech Zaceński, Julia Mazur, Tymoteusz Molenda, Miłosz Piwowar, Nataniel Jończyk, Dominik Grabowski, Wojciech Zaceński.
Trener: Bartosz Cheda