SZALEŃSTWU - NIET, ROZWÓJ FUTBOLU - TAK

W związku z zaistniałą sytuacją jaka powstała w drużynie seniorów Drogowca Jedlińsk, Zarząd niejednomyślnie postanowił wycofać drużynę z rozgrywek w czwartej lidze.

Główną przyczyną jest niemożność skompletowania kadry, zdolnej skutecznie rywalizować w tej klasie rozgrywek.

Sam chcę tworzyć i przebywać w obszarach nowoczesnych rozwiązań uczciwości i spokoju.

Jednak szaleństwo, już od ligi okręgowej w przynależności klubowej przez zawodników, dwukrotnie w ciągu roku jest nie do zniesienia. To skutecznie niszczy utalentowanych zawodników. Aktywnie w tym procederze uczestniczy wiele klubów. Efekty sportowe i organizacyjne uzyskane w „Drogowcu” są znaczące, a miernikiem tego jest ilość grup trenujących w naszym klubie.

Chcemy budować struktury i duszę klubu, opierając drużynę seniorów na wychowankach oraz zainteresowaniu klubem władz i miejscowej społeczności.

Sponsor może i chce w tym uczestniczyć. Mówimy o co nam chodzi. Prosimy o zrozumienie i wsparcie naszych działań.

Prezes Zarządu

Zygmunt Kobylarczyk