Sukcesy zawodników Naszej Szkółki

Podczas rozegranych w ostatni weekend turniejach halowych nasi zawodnicy spisali się świetnie zdobywając czołowe lokaty.

Chłopcy z roczników 2005 /2006 w turnieju organizowanym przez Młodzik Radom zajęli drugie miejsce - cieszy wynik aczkolwiek to nie było najważniejsze, fajna zabawa, dużo bramek, sporo emocji i rywalizacji tak turniej podsumował trener Piotr Dobosz.

Świetny występ zaliczyli także chłopcy z rocznika 2010 w Centrum Cup. W turnieju wzięło udział 9 zespołów, grając każdy z każdym zanotowaliśmy w sumie 6 zwycięstw 1 remis i 1 porażkę co w ostateczności pozwoliło nam wyprzedzić Broń Radom o 1 punkt i dało to nam 1 miejsce w turnieju!

W tym dniu wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobrze a szczególne słowa uznania nalezą się dzisiejszemu bramkarzowi Patrykowi Zarychcie, który zadebiutował w bramce i popisał się wieloma wspaniałymi interwencjami - tak w skrócie turniej ocenił trener Łukasz Gołda.

Nagroda najlepszego zawodnika trafiła do naszego klubu a dokładnie do Jana Owczarka.

Tydzień wcześniej chłopcy roczników 2009/2010 wzięli udział w V turnieju Mikołajkowym organizowanym przez Akademia Sportu Radomiak. Początek był ciężki bo już w 6 sekundzie pierwszego meczu tracimy bramkę i mimo walki nie jesteśmy w stanie odrobić strat, potem było już tylko lepiej i na kolejkę przed końcem zmagań w grupie zapewniamy sobie awans do półfinału. W półfinale mimo lepszej gry zabrakło nam skuteczności i ulegamy Puławiakowi Puławy. W meczu o 3 miejsce ponownie spotykamy się z drużyną Jedlnia Dzieciom i na minute przed końcem czasu wyrównujemy stan meczu co doprowadza do serii rzutów karnych!! W karnych prawdziwe emocje!! Nasz bramkarz w drugiej kolejce ulega kontuzji i zastępuje go napastnik Mateusz Gut, który następnie broni rzut karny dając nam cenne zwycięstwo i 3 miejsce - tak przebieg turnieju relacjonuje trener Łukasz Gołda.

Gratulacje i oby tak dalej .