Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020

Przy dobrej frekwencji odbył się pierwszy trening seniorów Drogowca Jedlińsk, którzy tym samym rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020 w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Już w sobotę 13. lipca, nasz zespół rozegra pierwszy sparing, a przeciwnikiem będzie spadkowicz z IV ligi – LKS Promna.

W pierwszym treningu przed zbliżającym się sezonem uczestniczyło 18. piłkarzy, przy czym absencja nieobecnych był usprawiedliwiona. Zajęcia nie były intensywne, większe obciążenia pojawią się w przyszłym tygodniu. Tym bardziej, że na sobotę zaplanowany został sparing z LKS-em Promna, który zostanie rozegrany na boisku rywala.

Jeśli chodzi o sprawy kadrowe, to klub już po zakończeniu poprzedniego sezonu podziękował za współpracę Konradowi Tkaczykowi. Pozostali, także wcześniej, zadeklarowali chęć dalszego reprezentowania barw Drogowca, a ponadto drużyna zostania wzmocniona. Niektóre kwestie personalne powinny wyjaśnić się już w najbliższym czasie.

Zespół rozegra cztery mecze kontrolne:

Sobota 13 lipca – LKS Promna

Sobota 20 lipca – Zamłynie Radom