Seniorzy Drogowca Jedlińsk nieudanie zakończyli jesień w IV lidze

Z zerowym dorobkiem punktowym zakończyli rundę jesienną IV ligi Seniorzy Drogowca Jedlińsk, którzy w ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Sokołem Serock.

Mecz w Serocku odbył się w trudnych warunkach zimowych, ale w żaden sposób nie można usprawiedliwiać w ten sposób porażki, bo boisko było dla obu drużyn identyczne. Gospodarze wygrali, bo wykorzystali proste błędy Drogowca, a nasz zespół nie potrafił wykorzystać błędów rywala.

Zakończyliśmy więc rundę jesienną w IV lidze z bardzo wstydliwym bilansem 0-0-17. Czas na rehabilitację dopiero wiosną.

SOKÓŁ SEROCK - DROGOWIEC JEDLIŃSK 2:0 (0:0)
Bartosz Szydłowski (57.), Andrzej Stępkowski (73.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Jakub Król - Michał Wasilewski (78. Kamil Grudziński), Kacper Nowakowski, Dariusz Mortka, Piotr Dobosz, Dominik Woźniak (65. Michał Kucharczyk), Adrian Kobza (78. Filip Wojciechowski), Mateusz Kołodziejczyk (73. Bartosz Zając), Karol Rogoliński, Mykola Kharchuk, Patryk Szubiński.
Trener: Piotr Wątorski