Rozpoczynamy treningi we wszystkich grupach wiekowych!

Dokładnie trzy miesiące trwała w Drogowcu Jedlińsk przerwa we wszelkich zajęciach. I już wystarczy! Poniedziałek 15 czerwca będzie dniem, kiedy wznawiamy treningi. Najpierw spotkają się seniorzy, a potem w kolejnych dniach tygodnia, wszystkie grupy wiekowe w naszym klubie.

Oczywiście, żeby w ogóle myśleć o wznowieniu zajęć, musieliśmy zadbać o wszystkie wytyczne, związane z bezpieczeństwem sanitarnym. Dlatego zakupione zostały środki dezynfekujące, korzystanie z szatni będzie poprzedzała 15-minutowa przerwa, potrzebna na dezynfekcję, wszyscy będą musieli zapoznać się z regulaminem korzystania z obiektu, a także ankietą sanitarną. I oczywiście przestrzegać wytycznych w nich zawartych.

Dobra wiadomość jest taka, że inaczej niż w latach poprzednich, lipiec będzie miesiącem normalnych zajęć. Będą się one odbywały dwa razy w tygodniu, ale trenujemy wszyscy, zarówno seniorzy, jak i wszystkie ekipy dziecięce i młodzieżowe.

Wszyscy juniorzy z rocznika 2002 zostali włączeni do drużyny seniorów, wszyscy są zaproszeni i zobligowani do uczestnictwa w treningach prowadzonych przez trenera Dariusza Mortkę.

Pochodną powyższego jest nieco inny podział roczników dla poszczególnych zespołów:
Drogowiec U-18, to roczniki 2003/2004/2005, a trenerem zespołu został Michał Lewikowski.
Drogowiec U-15 to roczniki 2006/2007, a trenerem zespołu został Kamil Płaskociński.
Drogowiec U-13 to roczniki 2008/2009, a trenerem zespołu został Piotr Dobosz.
Drogowiec U-11 to roczniki 2010/2011, a trenerem zespołu został Damian Żarłok.
Drogowiec U-9 to roczniki 2012/2013 i młodsi, a trenerem zespołu jest Robert Matusik.
Koordynatorem Szkółki Piłkarskiej oraz szefem szkolenia w klubie jest trener UEFA A Łukasz Kurek.

Do końca lipca, wszystkie zajęcia będą się odbywać na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Warszawskiej 1.