Rocznik 2005/2006 - Podsumowanie sezonu 2017/2018

Rundę zaczęliśmy z przytupem, wygrywając dwa pierwsze mecze, niestety kolejny mecz to sroga porażka z zespołem z Potworowa, jak się okazało w późniejszym rozrachunku była to jedyna drużyna która nas dwukrotnie pokonała, kolejne mecze dwukrotnie zremisowaliśmy z drużyną z Belska, natomiast drużyny Broni, Jodły i Błotnicy zdecydowanie pokonaliśmy. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Kacper Ofianewski (jednakże na bramki pracował cały zespół) , a najwięcej minut na boisku spędził Maksymilian Jończyk. Momentami chłopaki grali efektownie a zarazem efektywnie na co było miło popatrzeć. W tej drużynie jest ogromny potencjał, który nie został jeszcze pokazany w pełni. Chciałbym podziękować chłopakom za zaangażowanie zarówno na treningach jak i na meczach ligowych, za charakter jaki pokazywali na boisku w meczach mistrzowskich a także za sumienność w podejściu do treningów.