Rocznik 2005/2006 - Podsumowanie jesieni 2018.

Rundę zaczęliśmy z przytupem wygrywając trzy mecze z rzędu pokazując przy tym dobry futbol. Ostatni pojedynek w rundzie zasadniczej rozegraliśmy w Belsku z miejscowym GKS-em, to był najlepszy mecz w naszym wykonaniu jednak nie udało nam się go wygrać. Spotkania rewanżowe zaczęliśmy słabiej notując trzy porażki z rzędu z Błotnicą, Młodzikiem i Belskiem, zwycięstwo odnieśliśmy jedynie z Energią. Stosunek bramek :18 strzelonych, 18 straconych. Od tej rundy zespół Drogowca zaczął grać na pełnowymiarowym boisku, co z pewnością było nowością dla chłopaków. W czasie rozgrywek trzech naszych zawodników odniosło poważne kontuzje.

Niejednokrotnie pokazaliśmy ze potrafimy grać w piłkę, biegać i walczyć na boisku. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale ta drużyna ma potencjał i charakter. Ciężka pracą i systematycznością na treningach możemy dojść do celu.