Rocznik 2003/2004 - Podsumowanie sezonu 2017/2018

Drużyna w składzie:
Makulski, Galiński, Słomka, Klocek, Warda, Kupis, Wojciechowski Kacper, Zegarek, Gaca, Dupla, Kozyra, Murawski, Chojnacki, Wojciechowski Filip, Lipiec, Rojek, Maj, Kołodziejczyk zajęła drugie miejsce w Radomskiej I lidze okręgowej i nie awansowała wyżej. Zabrakło naprawdę niewiele, może świadczyć o tym sam fakt, że drużyna zdobyła 28 pkt nie przegrywając żadnego meczu. 8 zwycięstw i 4 remisy ( 3 remisy po 2-2) to bilans z jakim rocznik 2003/2004 skończył zmagania. Najlepszym strzelcem drużyny okazał się Maj, który zanotował 16 trafień. Lista strzelców:
Maj - 16
Kołodziejczyk - 10
Kozyra - 5
Rojek - 4
Wojciechowski Kacper - 2
Klocek -1
Murawski - 1
Słomka - 1
Łącznie drużyna zdobyła 40 bramek co daje średnią na mecz 3,3 bramki. Straciła 19 co daje 1,6 straconej bramki na mecz. Najładniejszą bramkę strzelił Klocek, który huknął z 30 metrów w samo okienko bramki drużyny z Szydłowca. Drużyna strzeliła 2 bramki z rzutów karnych i nie straciła żadnej w ten sposób chociaż raz drużyna przeciwna wykonywała karnego przeciwko Drogowcowi, ale bardzo dobrą obroną popisał się wtedy Galiński. Najdziwniejsze we wszystkim jest to, że najwięcej bramek drużyna straciła z najsłabszą drużyną w lidze, bo aż 5 z UKS Lipie przy 10 strzelonych. Zawodnicy w tym roczniku pokazali w wielu meczach, że gra kombinacyjna nie jest im obca, ponieważ w każdym praktycznie meczu byli stroną dominującą. Drużyna starała się grać szybko i wszyscy zawodnicy zasługują na pochwałę, ponieważ nawet obrońcy notowali asysty przy bramkach, co pokazuje, że drużyna grała zespołowo. Cieszy podejście zawodników do treningów i do meczów czy sparingowych czy ligowych. Życzymy sukcesów w dalszej karierze i już czekamy z niecierpliwością na nowy sezon.