Rocznik 2002/2003/2004 - Podsumowanie rundy jesiennej 2018.

Drużyna juniorów z roczników 2002/2003/2004 w rundzie jesiennej 2018 stanęła na wysokości zadania. Młodzi zawodnicy Szkółki Piłkarskiej wywalczyli awans do I ligi radomskiej nie odnosząc porażki w całej rundzie. Bilans to 6 zwycięstw i 2 remisy co dało 20 pkt i pierwszej miejsce. Bilans bramkowy 25:5.

Kadra całej rundy:

Bilski Kacper, Górka Bartosz, Król Dawid, Woźniak Dominik, Maj Przemysław, Makulski Maciej, Rdzanek Michał, Kozyra Jerzy, Kołodziejczyk Mateusz, Wojciechowski Kacper, Wojciechowski Filip, Klocek Jakub, Warda Wiktor, Rabiański Marcel, Lis Jakub, Chojnacki Jakub, Gaca Bartłomiej, Galiński Klaudiusz, Lipiec Kacper, Markiewicz Paweł, Murawski Jakub, Pomarański Miłosz, Rojek Dawid, Zegarek Hubert.

Strzelcy bramek:

Maj Przemysław - 8 goli

Woźniak Dominik - 7 goli

Rdzanek Michał - 2 gole

Kołodziejczyk Mateusz - 1 gol

Bilski Kacper - 1 gol

Rabiański Marcel - 1 gol

Górka Bartosz - 1 gol

Pomarański Miłosz - 1 gol

Po zakończeniu rundy jesiennej w ramach okresu roztrenowania juniorzy zagrali jeszcze trzy mecze towarzyskie:

Drogowiec Jedlińsk - Powała Taczów 5:0 (3:0)

Gole: Rdzanek - 1, Kołodziejczyk - 1, Woźniak - 3