Rewelacyjny występ Orlików z rocznika 2013

Fenomenalnie spisali się Orlicy Drogowca Jedlińsk z rocznika 2013 na Turnieju Halowym „Młodzik Cup 2023” w Radomiu (dostaliśmy szansę wystawienia dwóch drużyn, bo ze względu na śnieżyce nie dojechała jedna z ekip).

Mimo braku zmian w obu zespołach, nasza "jedynka" przeszła te zawody jak burza – wygraliśmy pięć spotkań, jeden zremisowaliśmy, a kwintesencją wszystkiego było przekonujące zwycięstwo z Beniaminkiem Iłża w finale i całej imprezie.
Jakby tego było mało, najbardziej wartościowym zawodnikiem całego turnieju – MVP – wybrany został Antoni Kowalczyk.
BRAWO DRUŻYNA!

DROGOWIEC I JEDLIŃSK: Tobiasz Sułek, Miłosz Bogacki, Aleksander Linarczyk, Antoni Kowalczyk, Wojciech Tarnowski, Jakub Jabłoński.
DROGOWIEC II JEDLIŃSK: Przemysław Banaszek, Antoni Sumiński, Aleksander Krakowiak, Marcel Janiec, Weronika Janiec, Ireneusz Sułecki.
Trener: Artur Szymanek