Remis z Józefovią, Drogowiec nadal niepokonany

Kiedy nie da się wygrać, trzeba zremisować - tę piłkarską maksymę wprowadzili w życie Seniorzy Drogowca Jedlińsk, którzy w 9. kolejce Decathlon 5. Ligi podzielili się punktami z Józefovią Józefów.

Był to typowy mecz walki, w którym kości trzeszczały, a żółte kartki sypały się niczym z rogu obfitości, nasz zespół gonił wynik, a koniec końców, wciąż jest niepokonany w rozgrywkach. Ważne, że znów pokazaliśmy charakter, znów biliśmy się o swoje i znów możemy z satysfakcją spoglądać w lustro, bo na boisku zostawiliśmy kawał zdrowia.
Oba zespoły na mecz znów wyprowadzali najmłodsi adepci piłki nożnej z Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 1:1 (0:1)
Kacper Nowocień (83.) - Aleksander Trzepałka (5.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Filip Lech, Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Piotr Dobosz, Kacper Nowocień (85. Robert Wroński), Dominik Woźniak, Mykola Kharchuk, Michał Rdzanek (75. Mateusz Kołodziejczyk), Bartłomiej Zenik (60. Patryk Skuza), Patryk Szubiński.
Trener: Dariusz Mortka