Rekordowe zwycięstwo Drogowca Jedlińsk w 5. Lidze

Dwucyfrowym zwycięstwem Drogowca Jedlińsk zakończył się wyjazd do Jabłonianki Jabłonna Lacka w 8. kolejce Decathlon 5. Lidze. Nasi piłkarze strzelali bramki średnio co 8 minut. Już przed przerwą było "0:7 zgłoś się".

Nie dość, że był to mecz do jednej bramki, to nasza drużyna popisała się wyjątkową skutecznością. Najczęściej, bo czterokrotnie, na listę strzelców wpisywał się Patryk Szubiński, po dwa razy trafiali: Bartłomiej Zenik, Kacper Nowakowski i Kacper Nowocień, a jednego gola dołożył nasz grający trener Dariusz Mortka

Było więc łatwo, lekko, przyjemnie i rekordowo :)

JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA - DROGOWIEC JEDLIŃSK 0:11 (0:7)