Proch Pionki zdominowany w Jedlińsku

Świetnie spisujący się wiosną Proch Pionki, nie dostał żadnych szans w starciu z Drogowcem Jedlińsk. Nasza drużyna grała pomysłowo, dojrzale, no i skutecznie.

Przed przerwą mecz był wyrównany. Proch miał swoją szansę, ale to Drogowiec wykorzystał, choć wcale nie tę najlepszą. Ważne, że Piotr Dobosz okazał się szybszy od bramkarza gości i dał prowadzenie.

Druga połowa to już popis piłkarzy z Jedlińska. Po rozegraniu rzutu rożnego podwyższył Adrian Kobza, a chwilę później podwyższył Mykola Kharchuk. "Dzieło zniszczenia" zakończył Marcel Rabiański, a Drogowiec powinien wygrać nawet znacznie wyżej.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - PROCH PIONKI 4:0 (1:0)
Piotr Dobosz (42.), Adrian Kobza (53.), Mykola Kharchuk (57.), Marcel Rabiański (87.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Michał Rdzanek (83. Marcel Rabiański), Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Piotr Dobosz, Filip Lech, Dominik Woźniak, Mateusz Midziołek, Mykola Kharchuk (76. Mateusz Kołodziejczyk), Kacper Nowocień, Kacper Wnuk.
Trener: Marcin Sikorski