Popis Drogowca z Polonią w Iłży

Znakomicie spisał się Drogowiec Jedlińsk z wyjazdowym meczu z Polonią Iłża. Nie dość, że goście wygrali, to uczynili to w świetnym stylu. Fotel wicelidera Tymex Ligi Okręgowej został więc utrzymany.

Nie minęło pół godziny, a Drogowiec prowadził już 3:0. Po kwadransie, strzał po strzale, do bramki dwukrotnie trafił Michał Rdzanek, potem poprawił Kacper Wnuk i było praktycznie po meczu. Zaraz po przerwie podwyższył Wnuk, a na listę strzelców, wpisał się w naszej drużynie jeszcze Bartłomiej Zenik. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko raz - z rzutu karnego.

POLONIA IŁŻA - DROGOWIEC JEDLIŃSK 1:5 (0:3)
Bramki: Damian Kozera (58. - karny) - Michał Rdzanek (15., 17.), Kacper Wnuk (25., 48.), Bartłomiej Zenik (63.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb (75. Serhii Stryzhyus) - Michał Rdzanek, Adrian Kobza, Dariusz Mortka (65. Kacper Nowakowski), Piotr Dobosz, Filip Lech, Dominik Woźniak (73. Marcel Rabiański), Mateusz Midziołek, Mykola Kharchuk (65. Mateusz Kołodziejczyk), Kacper Nowocień (60. Bartłomiej Zenik), Kacper Wnuk (75. Filip Wojciechowski).
Trener: Marcin Sikorski