Pokaz charakteru Seniorów Drogowca w Siedlcach

Jeden mały kroczek pozostał Seniorom Drogowca Jedlińsk do awansu z Decathlon 5. Ligi, po tym jak w niesamowitych okolicznościach pokonali oni na wyjeździe Pogoń II Siedlce.

Powiedzieć, że trafiliśmy w tym meczu z piekła do nieba, to jakby nic nie powiedzieć - na początku drugiej połowy, czerwoną kartką został ukarany Robert Wroński, kwadrans później identyczną karę otrzymał Bartłomiej Zenik - straciliśmy dwóch zawodników, ale nie straciliśmy wiary‼️
Grając z niesamowitą determinacją, osłabieni i skazywani na pożarcie, zdobyliśmy dwie bramki, wyrywając to zwycięstwo rywalowi z gardła.
BRAWO DRUŻYNA!

POGOŃ II SIEDLCE - DROGOWIEC JEDLIŃSK 0:2 (0:0)
Dominik Woźniak (82.), Patryk Szubiński (84.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Michał Wasilewski, Adrian Kobza, Dariusz Mortka, Piotr Dobosz, Filip Lech, Dominik Woźniak, Robert Wroński, Mateusz Kołodziejczyk (78. Kacper Nowakowski), Bartłomiej Zenik, Oskar Miturski (46. Patryk Szubiński).
Trener: Dariusz Mortka