Podziękowania dla firmy Zyko-Dróg - sponsora strategicznego klubu

Rozpoczynamy PODZIĘKOWANIA dla osób, firm i instytucji, które wspierają GKS Drogowiec Jedlińsk, a bez pomocy których ciągły rozwój klubu z pewnością nie byłby tak harmonijny jak przez ostatnich kilka lat.

Od blisko dziewięciu lat naszą absolutną ostoją jest firma ZYKO-DRÓG Sp. z o.o. - nasz SPONSOR STRATEGICZNY, którego twórca i prezes - Pan Zygmunt Kobylarczyk - jest od lat również prezesem Drogowca, a jego zaangażowanie, wsparcie i ogromna pomoc finansowa są dla nas wyjątkowe i bezcenne. Ogromny wkład w rozwój Drogowca ma również wiceprezes ZYKO-DRÓG Sp. z o.o. - Pan Maksym Kobylarczyk - nasz wieloletni piłkarz, kapitan pierwszego zespołu, a teraz dobry duch i wierny kibic.

Całej firmie ZYKO-DRÓG Sp. z o.o., jej Prezesom, ale także Pracownikom, składamy OGROMNE PODZIĘKOWANIA za wszystko co robią dla Drogowca Jedlińsk. Wyrażamy OGROMNE UZNANIE za WASZE OTWARTE SERCA I BEZINTERESOWNOŚĆ - to wielkie szczęście mieć takich niesamowitych Przyjaciół.