Podejmujemy LKS Promna, planujemy pójść za ciosem!

Po dwóch zwycięstwach w Campeon.pl Lidze Okręgowej, GKS Drogowiec Jedlińsk ma duży apetyt na trzeci w tym sezonie komplet punktów. Plan jest jak najbardziej wykonalny, bo naprzeciwko naszego zespołu stanie w niedzielę 25 sierpnia LKS Promna.

Rywal jest co prawda spadkowiczem z IV ligi, ale raczej nie będzie odgrywał znaczącej roli w aktualnych rozgrywkach "okręgówki". W drużynie pozostał co prawda jego lider Kamil Trzaska, ale ze skompletowaniem pozostałej części składu, trener Paweł Potent miał już problemy. Ostatecznie to się udało, ale ekipa spod Białobrzegów nie miała zbyt wiele czasu na zgranie i dobre przygotowanie fizyczne. Mimo tego, na inaugurację ligi sprawiła niespodziankę, pokonując 2:1, na wyjeździe Centrum Radom, ale już w drugim meczu została sprowadzona u siebie na ziemię przez Jodłę Jedlnia-Letnisko, przegrywając 1:4.

Jak wiadomo, Drogowiec ma na koncie dwa zwycięstwa i choć nie odniósł ich w jakimś oszałamiającym stylu, to były to punkty zdobyte bardzo pewnie. Jedlińszczanie chcą więc kontynuować dobrą passę i "na papierze" są faworytem i pojedynku z Promną.
Nadal nie może występować kontuzjowany Mateusz Makowski, wyłączony jest na dłużej Dawid Król, ale pozostali będą do dyspozycji trenera Dariusza Mortki.

Szykuje się fajna pogoda, zapraszamy zatem kibiców, najlepiej całymi rodzinami, na stadion OSiR w Jedlińsku. Wstęp na mecz jest bezpłatny!

GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK - LKS PROMNA, niedziela 25 sierpnia, godz. 16

Zdjęcie: FOTO-MATHIS.PL