Pierwsza porażka Drogowca Jedlińsk w Decathlon 5. Lidze

Pierwszej, od razu bolesnej porażki w Decathlon 5. Lidze, doznali Seniorzy Drogowca Jedlińsk, którzy ulegli na wyjeździe Energii Kozienice.

Bardziej niż z przeciwnikiem, przegraliśmy jednak z kontuzjami i... pechem - dzień przed meczem okazało się, że z powodu poważnych choć "nie piłkarskich" urazów zagrać nie mogą: nasz grający trener - Dariusz Mortka i kapitan - Piotr Dobosz, a już na początku spotkania, boisko musieli opuścić: Dominik Woźniak i Kacper Nowocień.

Oczywiście rywal był lepszy i wygrał zasłużenie, a mecz pokazał, że przed naszą młodzieżą jeszcze sporo pracy, choć i takie, bolesne doświadczenie, to kolejny krok w ich rozwoju. Nie załamujemy się jednak, bez względu na okoliczności, walczymy dalej.

ENERGIA KOZIENICE - DROGOWIEC JEDLIŃSK 4:0 (1:0)
Bramki: Michał Kucharczyk (38., 69.), Piotr Czerwiński (88.), Bartłomiej Książek (90+1.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Pape Amadou Samb - Filip Lech (88. Krystian Wieczorek), Kacper Nowakowski, Adrian Kobza, Robert Wroński, Kacper Nowocień (30. Mateusz Kołodziejczyk, 65. Kacper Wojciechowski), Dominik Woźniak (25. Patryk Skuza), Mykola Kharchuk, Michał Rdzanek, Bartłomiej Zenik (88. Filip Wojciechowski), Patryk Szubiński.
Trener: Dariusz Mortka