Pech nie opuszcza Seniorów Drogowca Jedlińsk

Z wielu względów, to nie był zwykły mecz Seniorów Drogowca Jedlińsk, którzy podejmowali KS Raszyn - jeszcze przed startem, symboliczną chwilą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłego w środę 27 września w wieku zaledwie 30. lat, naszego byłego piłkarza - KAROLA KURKA.

Samo spotkanie było pełne walki - nasi piłkarze zagrali z dużą motywacją, zaangażowaniem i ambicją. Niestety dostaliśmy przypadkowego gola - po strzale z rzutu wolnego Marcina Bykowskiego, piłka odbiła się od jednego z zawodników i wpadła do bramki - i po raz czwarty u siebie przegraliśmy różnicą jednego trafienia.

Tradycyjnie, na stadionie w Jedlińsku, drużyny i sędziów wyprowadzała dziecięca eskorta złożona z najmłodszych zawodników Akademii Piłkarskiej Drogowca Jedlińsk.

DROGOWIEC JEDLIŃSK - KS RASZYN 0:1 (0:0)
Bramka:
Marcin Bykowski (76.)
DROGOWIEC JEDLIŃSK: Jakub Król - Kacper Nowakowski, Dariusz Mortka, Piotr Dobosz, Dominik Woźniak, Mykola Kharchuk, Filip Lech, Kacper Wojciechowki (87. Aleksander Bielawski), Mateusz Kołodziejczyk (64. Bartosz Zając), Patryk Szubiński (71. Michał Kucharczyk), Karol Rogoliński (84. Kamil Grudziński).
Trener: Dariusz Mortka